DIGITĀLĀ DRUKA
Digitālās drukas tehnika DIVES Reklāmā ir paredzēta formātam A3+ drukāšanai ar vislabāko (ofseta kvalitātes) izdruku. Galvenā izmantošana šai tehnoloģijai ir – lielu un mazu tirāžu drukāšana lielā vai mazā formātā no viena eksemplāra.
Piemēram, Jūs vēlaties ātri izdrukāt vizītkartes (kā arī pilkrāsu flaierus, lapiņas, dažādus kalendārus (kabatas, sienas, galda), aploksnes, veidlapas, ēdienu kartes, cenu lapas, plakātus, uzlīmes, jebkuru poligrāfiju ar pilnkrāsu CMYK druku, operatīvi, ar ļoti labu ofseta kvalitāti ar tirāžu no 1 eksemplāra – – tas viss ir digitālā druka.
Maksimālais drukas papīra izmērs ir A3+ (A3 ar uzlaidi), drukas ātrums ir līdz 2000 novilkumiem stundā. Vēl digitālā druka dod iespēju nodrukāt tirāžu ar dažādu informāciju (ar personalizāciju); tas ļauj palielināt reklāmas efektivitāti līdz 5 reizēm.
Jums vajadzīgi 50 gab. ielūgumi vai 100 gab. pilnkrāsu vizītkartes – bez problēmam mēs Jums palīdzēsim veikt to visu ļoti operatīvi. Visa pēcdrukas apstrāde uz mūsu poligrāfijas bāzes arī ir pieejama: griešana, locīšana, bigošana, laminācija, izciršana, spirāļošana, lakošana utt.
Izdrukas formātā A3+ cena: 0,50-0,75 Ls/gab. + PVN (18%) (kompleksa pasūtījumiem ir atlaides)

Vairāk informācijas par cenām, papīra asortimentu, ka arī, lai izvēlēties pareizo risinājumu – vaicājiet pie mūsu specialistiem DIVES ofisā.