LIELFORMĀTA DIGITĀLĀ DRUKA
Lielformāta digitālās drukas tehnika DIVES Reklāmā paredzēta, lai nodrukāt izdruku līdz B0+ formātam ar ļoti labu kvalitāti (fotokvalitāte 2800 dpi). Galvenā izmantošana šai tehnoloģijai ir – lielu un mazu tirāžu drukāšana lielā un mazā formātā no viena eksemplāra.
Piemēram, Jums vajag izdrukāt plakātus ar izmēru līdz B0 + formātam (20 reizes lielāks nekā A4), baneri ar fotogrāfijam, izgatavot uzlīmes (auto reklāmai, vitrīnu noformēšanai, "indoor" un "outdoor" reklāmai), kā arī uz citiem materiāliem – tas viss uz fotokvalitātes( 2800dpi, druka ar 12 krāsu tintēm: galvenā tehnoloģija LUCIA krāsu fotorealitātei MBK, BK, PC, C, PM, M, Y, R, G, B, GY, PGY), ar tirāžu no viena eksemplāra, isā izgatavošanas termiņā (~ 24 stundas). Pielietošana dotajai tehnoloģijai: plakāti (arī uz cietas pamatnes – plastikāts vai penokartons), vitrīnu noformēšana, izstādes stendi, reklāma uz auto, uzlīmes (vinils un papīrs), reprodukcijas un mākslinieku projekti (arī uz audekļa), dažādi baneri, rasējumi, shēmas, diagrammas, grafiki, kā arī citās reklāmas un dizaina jomās.
Nodrukāta produkcija ir derīga "indoor"(iekštelpās), ka arī "outdoor"(ārā) izmantošanā. Lai Jūsu produkcijai būtu lielaks izmantošanas periods var izmantot lamināciju.
Cenas:
Plakāti "indoor" (1400dpi - fotokvalitāte, papīrs - glancēts vai matēts 240gr) – 12Ls/m2 (plakāts A1 - 6 Ls)
Plakāti "outdoor" (2800dpi - super fotokvalitāte, papīrs - glancēts vai matēts 240gr + laminācija) – 20Ls/m2
Uzlīmes "outdoor" (1200dpi, vinils - glancēts vai matēts) – 12Ls/m2
Uzlīmes "outdoor" (2800dpi - super fotokvalitāte, vinils - glancēts vai matēts + laminācija) – 25Ls/m2
Baneris (pilnkrāsu druka uz banera auduma) "outdoor" (720dpi) - 12Ls/m2
* Visas cenas bez PVN (18%).

Jūs gribat noformēt Jūsu tirdzniecības vai ofisa telpas, uztaisīt reklāmu Jūsu produkcijai, noformēt automobīli vai izstādes stendu – vērsieties DIVES digitālā lielformātu druka jums pālīdzēs.
Vairāk informācijas par cenu, papīra asortimentu, ka arī lai izvēlēto pareizu lēmumu – vērsieties pie mūsu specialistiem DIVES ofisā.