Q: Man darbs vajadzīgs steidzami, tas ir dārgāk?
A: Nē. Uzcenojums par steidzamību neeksistē. Jebkurš darbs pie nepieciešamības tiek veikts maksimāli saspiestos termiņos.
Q: Mēs ģeogrāfiski esam pietiekoši tālu no Jums... Vai ir iespējama sadarbība ar Jūsu studiju caur Internetu?
A: Jā, mums ir līdzīga darba pieredze. Tādā gadījumā visas detaļas tiek aprunātas sarakstē pa e-pastu, darba varianti iepriekš tiek sūtīti PDF failā (vai, pie nepieciešamības, citā formātā) pasūtītājam un tiek aprunāti atkal caur e-pastu. Beidzot apstiprināts oriģināls – makets var būt izsūtīts vai nu pa e-pastu (ja tas ir neliels pēc apjoma) vai ar kurjerdienestu uz nepieciešamā nēsātāja. Ja gala produkts ir nevis oriģināls – makets, bet gatavā tirāža – izsūta tirāžu.
Q: Vai Jūsu studijai ir sava poligrāfiskā bāze?
A: Jā. Mēs drukājam pasūtījumus uz savas, mūsdienīgas poligrāfiskās bāzes. Tas mums dod iespēju GARANTĒT: augstu kvalitāti, maksimāli saspiestus izstrādes termiņus un zemu produkcijas cenu. Menedžeris, kas strādās ar Jums, organizē pasūtījuma iziešanu caur visām nepieciešamām tehnoloģiskām ķēdēm ( dizains, repro, druka, pēcdrukas apstrāde, piegāde).
Q: Man vajag vienkārši izdrukāt, man ir gatavs oriģināls – makets (vai filmas)?
A: Mēs varam izdrukāt Jūsu produkciju pie sevis. Mums ir darba pieredze ar reklāmas aģentūrām, kas strādā tieši pēc tāda principa (aģentūra mums maketu – mēs izdrukātu tirāžu).
Q: Kādos termiņos Jūs varēsiet izgatavot manis pasūtīto produkciju?
A: Mēs izgatavosim Jūsu produkciju īsākajos termiņos, atkarībā no Jūsu projekta sarežģītības. Izstrādes process ir subjektīvs katram produktam, tāpēc mēs rekomendējam saskaņot termiņus ar mūsu menedžeri. Piemēram, atzīmēsim, ka parastās poligrāfiskās produkcijas izstrāde aizņem no 2 līdz 7 dienām.
Q: Pirms izdarīt pasūtījumu, vai var saņemt konsultāciju, ja var, tad ar ko ir jārunā?
A: Jā. Tam Jums nepieciešams sazināties ar mūsu menedžeri un viņš sniegs konsultāciju, protams bezmaksas.
Q: Kas nepieciešams (iespējams kaut kāda informācija un t. l.) logotipa izveidei?
A: Logotipa izveidei ir nepieciešams sekojošs: precīzs firmas nosaukums, firmas piedāvāto pakalpojumu apraksts, ideja vai vārds, kas raksturo Jūsu firmu – filozofija, Jūsu vēlēšanās. Citkārt – grafisku Jūsu ideju īstenošanā paļaujieties uz mūsu māksliniekiem. Atzīmēsim, ka principā logo cenu Jūs nosakāt paši, pēc izdarītā darba.
Q: Es gribu izgatavot bukletu ar vairums fotokartiņām, man ir atsevišķi jānolīgst fotogrāfs vai Jūs paši risināsiet šo problēmu?
A: Nē. Jums nav jātērē savs laiks uz fotogrāfa meklējumiem. Mūsu fotogrāfs pats atnāks pie Jums, vai arī nofilmēsim Jūsu produkciju savā studijā. Filmēšanas organizāciju, kā arī paša bukleta izstrādi uzņemsies mūsu firmas menedžeris. Tāpēc viss, kas Jums nepieciešams – sazināties ar menedžeri.
Q: Vai Jūs piegādājat pasūtījumu vai klientam tas ir pašam jāpaņem?
A: Pēc klienta vēlmes, mēs varam piegādāt pasūtījumu, piegāde bezmaksas. Bet ja klientam ērtāk paņemt pasūtījumu pie mums ofisā – laipni lūdzam!
Q: Es gribu pasūtīt veidlapas un vizītkartes savai firmai, ar ko sākt?
A: Sākt Jums vajag ar zvanu uz mūsu ofisu, kur Jūs sarunāsiet tikšanos ar mūsu menedžeri. Uzskatiet ka no šī momenta problēma ir atrisināta.
Q: Es gribu izveidot web saitu savai firmai, ar ko man jāsāk?
A: Sākumam Jums nepieciešams izdomāt un pārbaudīt Jūsu saita domena vārdu (www.firma.lv). Pēc tam izdomāt ideju un tekstu Jūsu saitam. Pēc tam, griezties pie mums. Bet mūsu speciālisti izdarīs visus soļus Jūsu vietā. Tad sākumam piezvaniet mums.
Q: Man vajadzīga reklāma avīzē, Jūs varēsiet man palīdzēt?
A: Jā. Mēs Jums izstrādāsim reklāmas maketu. Tomēr mēs nepiedāvājam reklāmas izvietošanas pakalpojumus. Neskatoties uz to, mēs ierakstīsim Jūsu reklāmas maketu uz nepieciešamo nēsātāju un Jūs varat griezties jebkuros masu mēdijos ar gatavu maketu. Ērtībai, mēs varam glabāt maketu pie sevis un pie nepieciešamības pārsūtīt to masu mēdijiem pa e-pastu. Galvenais pluss: mēs izveidojam vienādu Jūsu reklāmas stilu jebkuros masu mēdijos, pie nepieciešamības organizējam foto uzņemšanu, un visu to darīs profesionāļi. Šeit Jūs varat uzdot mums savu jautājumu un mēs uz to atbildēsim 48 stundu laikā.Šeit Jūs varat uzdot mums savu jautājumu un mēs uz to atbildēsim 48 stundu laikā
Q: Es diemžēl nezinu precīzs formāta nosaukums pēc "A" standarta, tikai millimetros, vai Jūs varētu man palīdzēt?
A: Jā. Jūs varētu saņemt informāciju par "A" formāta nosaukumiem no mūsu A-formātu TABULU. Tas ir ļoti svarīgi iesniedzot mums darbus precīzi uzradīt drukas darba formātu pēc "A" standarta, ja tas ir nepieciešams. Paldies.